آبشار سرد آتش بازی

شاید نام آبشار سرد زیاد به گوشتان خورده باشد و از خود پرسیده باشید چگونه یک آتش بازی بدون حرارت و آتش انجام میگیرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که آبشار سرد یک آتش بازی ، بدون آتش بازی است ! یکی از جدید ترین آیتم های ترند شده در مراسم ها و ایونت های مختلف ، همین آبشار سرد است که با جرقه ها و درخشش منحصر به فرد خود ، لحظه های به یاد ماندنی و خاص را برای شما و مهمانانتان رقم خواهد زد .

آبشار سرد آتش بازی واقعا سرد نیست !

این فواره ها کاملا امن هستند و جرقه های آتش زا و مشتعل ندارند . مهمانان شما کاملا مبهوت زیبایی این درخشش ها خواهند شد . آبشار سرد در واقعا نسل جدیدی از آتش بازی است . اگر در خانه یا فضای بسته با روشن کردن آن ها مخالفت کردند ، کافیست به آن ها این اطمینان را بدهید که آبشار سرد ، نسل جدیدی از افکت های نورافشانی است و جز آتش بازی های گرم به حساب نمی آید .

در آبشار سرد ، نه خبری از انفجار و مواد منفجره است و نه سر و صدا ، دود و بوی آزار دهنده و فقط حرارت آتش کاسته شده است. همچنین نام دیگر آبشار سرد ، فشفشه سرد می باشد.

دستگاه ریموت آبشار سرد

دستگاه ریموت آبشار سرد ، نخستین دستگاه آتش بازی سرد مخصوص فضای سر پوشیده در جهان است . به دلیل امنیت بالای آن ، این دستگاه را می توان هم زمان یا به صورت ترکیبی با افکت های دیگری مانند دستگاه کاغذ پاش و یا دستگاه افکت بخار استفاده کرد . چرا که بدون تولید هیچ گونه حرارت در حین فعالیت ، خطر آتش سوزی در هنگام استفاده از آن به صفر می رسد .ترکیب این افکت ها با یکدیگر بسیار خاطره انگیز و جذاب خواهد شد .

تنها مجموعه های انگشت شماری هستند که تجهیزات لازم را دارند و قادر به ارائه ی همه این افکت ها با یکدیگر به صورت کاملا ایمن هستند . مجموعه شادمونی یکی از بزرگترین ، با تجربه ترین و مجهز ترین مجموعه های نورافشانی در کشور است که با رزومه ی درخشان در اجراهای بزرگ و در سطح ملی ، این پیشنهاد هیجان انگیز و خاص را به عنوان جذاب ترین اتفاقی که می تواند در مراسم و جشن شما روی دهد ، معرفی و عرضه می کند .

تکنسین های ماهر و هنرمند شادمونی ، در تمام مراحل اجرا با دقت و نظارت خود ، مسئولیت های اجرای مراسم نورافشانی را بر عهده دارند . پس با خیالی آسوده کار را به آن ها بسپارید و از هنر نمایی آن ها در کنار خانواده و دوستانتان لذت ببرید .

ویژگی آبشار سرد

میزان ارتفاع و شدت این فواره ها توسط تکنسین های ما ( بسته به فضای اطراف و ارتفاع سقف ) تنظیم می شود . این درخشش فواره مانند از مقادیر متفاوتی از پودرهای مخصوص در مخزن دستگاه کارگذاری می شوند ، حاصل می شود . سپس تمامی این دستگاه ها به یک کنترل واحد متصل می گردند و تکنسین ها از طریق آن می توانند فعالیت های دستگاه را کنترل کنند . نکاتی که لازم است درباره ی این دستگاه و اجرای نورافشانی با آن بدانید به شرح زیر است :

  1. اگر قصد خرید و استفاده ی دائم از دستگاه را ندارید و فقط می خواهید برای یکی از مراسم های خود از آن استفاده کنید ، دستگاه فقط و فقط به همراه تکنسین های مربوطه جهت اجرا برای شما ارسال خواهد شد .
  2. هیچگونه آتش و یا آتش بازی در کارکرد این دستگاه وجود ندارد . بلکه یک شبیه ساز آتش بازی است که به طور بی نقصی ایمن برای استفاده در فضای سرپوشیده است .
  3. در برخورد با اشیا و یا افراد ، این آبشار سرد هیچگونه آسیبی به اطراف نمی رسانند . همچنین دارای یک تایمر جهت خاموش شدن برای ایمنی هر چه بیشتر دستگاه و اطراف است .
  4. این دستگاه از سری دستگاه های مجاز و قانونی برای نورافشانی در فضای سرپوشیده است و تمیزکاری خاصی بعد از فعالیت این دستگاه وجود ندارد .

مزایای آبشار سرد

 مزایای استفاده از این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه ها و یا استفاده از روش های قدیمی تر آتش بازی شامل موارد زیر می باشد :

  • مواد به کار رفته در دستگاه ها برای نور افشانی ، کاملا بی خطر هستند
  • از آتش بازی سنتی و آتش بازی گرم بسیار ایمن تر هستند .
  • این دستگاه در هنگام فعالیت نیازی به در فاصله قرار گرفتن از جمعیت ندارد. در واقع حریم امنیتی خاصی ندارد و فواره های آن کاملا بی خطر هستند .
  • در فضاهایی که امکان استفاده از آتش بازی هوایی و یا آتش بازی گرم وجود ندارد ، به عنوان بهترین جایگزین قابل استفاده است . مراسم ها و جشن هایی مانند جشن ازدواج ، اهدای جوایز ، افتتاحیه یا اختتامیه ، رونمایی از محصولات جدید یک شرکت و … نمونه هایی از کاربرد بالای دستگاه آبشار سرد است .

آبشار سرد از کجا بخریم ؟

اگر قصد خرید این محصول را دارید ، و یا می خواهید از جلوه های درخشان آن در مراسم بعدی خود بهره مند شوید ، با شماره های مجموعه شادمونی تماس بگیرید و به صورت رایگان با متخخصان آتش بازی مشاوره کنید و راهنمایی بگیرید .

 

در مقالات بعدی به معرفی بیشتر انواع وسایل آتش بازی سرد و مدل های مختلف دستگاه ریموت آبشار سرد می پردازیم .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *