تیم اجرای آتش بازی در تهران

عموماً برای برپایی مراسم های رسمی و آتش بازی افتتاحیه یا اختتامیه باید به نکات و مسائل بسیار کوچک هم به خوبی دقت شود. قطعاً برگزاری مراسمی ، تشریفات رسمی در ابعادی بزرگ کار آسانی نخواهد بود. در برخی مواقع که زمان کمی هم در دست است ، شرایط برپایی مراسم‌هایی مانند همایش و سمینار کمی سخت‌تر خواهد شد.

بدون شک در صورتی که به فکر برپایی یک همایش و یا سمینار هستید و وقت کمی هم دارید ، حضور یک تیم تشریفات جلوه های ویژه و خدمات مجالس در کنارتان موجب می‌شود تا بتوانید راحت‌تر و با فکر آسوده به سایر امور رسیدگی کنید. شاید شما هم این فکر اشتباه را دارید که کار تشریفات مجالس تنها برگزاری جشن‌ها به ویژه جشن عروسی است . اما باید بگوییم که مجموعه های حرفه‌ای تشریفات و مجموعه های نورافشانی توان برگزاری هر نوع جشن و مراسمی را در هر اندازه‌ای دارا هستند.

اجرای آتش بازی افتتاحیه
اجرای آتش بازی افتتاحیه

چگونه برای اجرای نورافشانی و آتش بازی افتتاحیه یک تیم برگزار کننده انتخاب کنیم؟

مجموعه های زیادی هستند که در زمینه خدمات مجالس فعالیت دارند و بیشتر آنها روی برگزاری مراسم عروسی و آتش بازی عروسی و امور و تشریفات مربوط به آن کار می‌کنند. اما در این میان هستند که به واسطه ی تجربه و تیم متخصص و حرفه ای خود در زمینه برگزاری همایش ، برگزاری مراسم  آتش بازی افتتاحیه و اختتامیه ، جشن های تقدیر و سالگرد شرکت ها و دیگر مراسمات رسمی تخصص دارند و قادرند به خوبی از پس صفر تا صد همه ی امور بر آیند. البته این کار تنها به همایش‌ها نیز خلاصه نمی‌شود و برگزاری کنگره‌ ها، برگزاری جشنواره ‌ها، کنفرانس‌ ها و سمپوزیوم‌ ها و … را نیز در بر می‌گیرد.

برای برخی برگزاری آتش بازی نمایشگاه داخلی و بین المللی را نیز می‌توان به خدمات آنها اضافه کرد. در حالت تخصصی ‌تر و حرفه ای تر نیز شامل اجرا در سفارتخانه‌ ها و اجرای تشریفات تجاری می‌شود که البته تعداد کمی از مؤسسات به دلیل مشکلاتی که دارند به آن می‌پردازند. به طور معمول، برای اجرای آتش بازی افتتاحیه در مراسم‌هایی این دست ، از انواع دود رنگی زمینی ، ریموت آبشار سرد ، دستگاه مه سنگین و ریموت آتش بازی استفاده می شود. با انتخاب افراد متخصص و مجموعه های قابل اعتماد و با سابقه ، به همایش و ایونت رسمی خود اعتباری دو چندان ببخشید.

اگر می‌خواهید به طور کامل به این مجموعه ها اعتماد کنید ، می‌توانید به مشتریانی که پیش از این با آنها کار کرده‌اند سری بزنید و میزان رضایت آنها را بسنجید و زرومه اجراهای آن ها را ببنید و بعد تصمیم بگیرید. اگر آن مجموعه توانست به اندازه کافی نظر شما را جلب کند ، حتماً جزئیات کار و نوع خدمات را از آن ها بپرسید تا برایتان توضیح دهند و در حین مراسم یا همایش حواستان باشد که به تمام وعده‌هایشان عمل کنند.

این که چه تعداد از کارکنان آن ها در روز برگزاری در خدمت شما هستند نیز مهم است که باید از آنها سؤال کنید. در کل ، بهتر است هر چیزی که در ذهن شما مبهم است پیش از برگزاری مراسم بپرسید تا هیچ نقطه ابهامی برایتان باقی نماند.

برای برپا کردن یک همایش ، جشنواره یا نمایشگاه ، در کنار تجهیزاتی که مجموعه شادمونی برای اجرای آتش بازی افتتاحیه خواهد داشت ، به وسایلی مانند لوازم داخل غرفه ، سیستم مدیریت الکترونیک ، طراحی کارت‌ سینه هوشمند ، تهیه نرم افزار در صورت نیاز ، پوسترهای الکترونیکی ، سیستم کنترل ارائه مقاله در زمان برگزاری و تهیه سی دی ، پخش و ارائه خدمات اداری ، نصب انواع پوشش کف در صورت لزوم ، همچنین سیستم گرمایش و سرمایش نیاز خواهید داشت.

برای تزئین محل مورد نظر می‌توانید از گل استفاده کنید که هم فضا را تلطیف می‌کند و هم از خسته شدن شرکت‌ کنندگان در مراسم جلوگیری می‌کند. اجرای آتش بازی باید در شروع و در طول اتفاقات مهم مراسم مانند بخش اهدای جوایز و یا ورود مهمان ویژه و یا رونمایی از محصولی جدید اتفاق بیفتد.

مجموعه ی شامونی، با داشتن سال‌ها تجربه و بهره گیری از تیم متخصص در اجرای مراسم های مختلف ، از معدود مجموعه هایی است که توانایی این را دارد تا آتش بازی و نورافشانی در انواع مراسم‌ های رسمی شما را به خوبی و به نحو عالی برگزار کند و ساعاتی به یاد ماندنی را برای شرکت کنندگان رقم بزند.

مجموعه شادمونی با استفاده از لوازم آتیش بازی امن و استاندارد ، همواره پیشرو در اجرای حرفه ای نورافشانی در ایران بوده است. این مجموعه با شناخت و درک خوب ، با نیاز این جامعه آشنا است و شما عزیزان و موسسات تشریفاتی می‌ توانید با خیال راحت تمام امور را به آنها بسپارید بدون این که نگرانی از بابت برگزاری مراسم خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *